Esténként elapadó víznyomás, időszakos vízhiány és egyre nagyobb elégedetlenség – a kánikula ismét próbára tette Ráckeve és környéke vízhálózatát. A helyiek szerint a probléma évről-évre visszatér, a városvezetés szerint pedig a rendkívüli nyári vízfogyasztás áll a háttérben. Az Index a helyszínen járt, hogy megtudja, mi állhat a probléma hátterében.