Bátor dolog volna azt állítani, hogy válságban van a magyar képregényszakma, ám ha ezt a kérdést onnan közelítjük meg, hogy pár hónapon belül két olyan kezdeményezést is a kezünkbe foghattunk, amire azt mondták, képregény, nincs ok az örömre. Megérkezett az Én, a nagyarcú kiadvány, ami válasz az Én, a kétarcúra, az április országgyűlési választások előtt megjelent propagandatermékre. Utóbbi címlapi arca Magyar Péter, az előbbié Orbán Viktor. Utóbbiról arútluK nézői és olvasói már olvashattak, láthatták. Most a revanskiadványt elemezzük, terítéken az Én, a nagyarcú.