Kubatov Gábor a politikában minden tisztségétől megszabadult, ám a Ferencváros elnöki posztjához ragaszkodik. Igaz, nem mindenáron: ha érkezik egy befektető, aki a pénzéért cserébe elnök is szeretne lenni, akkor hátrébb lép, mert számára a Fradi a legfontosabb. A Fradiváros-projecttel kapcsolatos feljelentés miatt nem aggódik, mint mondja, az államtól kapott 25 milliárd forinttal az utolsó fillérig el tudnak számolni.